Insolvenční právo

Insolvence, tedy neschopnost dostát finančním závazkům, je známa lidstvu již po staletí. Pomůžeme vám, ať již jste fyzická či právnická osoba a stojíte na straně věřitele. V rámci insolvenčního řízení za vás připravíme přihlášení pohledávek, které jsou prvním krokem k tomu, abyste se dočkali svých financí.

Co doporučujeme?

Především řešit tuto situaci co nejdříve. Odkládání, zapírání se či nekomunikace celou situaci pouze zhorší, proto:

  • Komunikujte se svými věřiteli – pomůžeme vám sestavit splátkový kalendář nebo doporučíme další postupy
  • Přebírejte dopisy – to, že „dopis s pruhem“ od pošťačky nepřevezmete ještě neznamená, že dluh neexistuje
  • Pozor na další dluhy – nevyplácí se vytloukat klín klínem, jistě společně najdeme lepší řešení

Postaráme se o vás

Zajistíme přihlášení pohledávek do insolvence a v celém průběhu insolvenčního řízení vás zastoupíme.

V naší právní kanceláři v Náchodě nebo v Hradci Králové řešíme insolvenční právo, úpadek (bankrot) a samozřejmě vám zajistíme i odborné poradenství.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Domluvíme si společnou schůzku, na které probereme celou vaši situaci a navrhneme vhodné řešení.

 

Nechte starosti na nás

Nechte starosti a stres na nás – máme v řešení insolvencí nemalou praxi, proto za vás obstaráme nejen všechny potřebné dokumenty, ale zastoupíme vás v celém řízení tak, aby celé jednání dopadlo s odpovídacím výsledkem.

Pomůžeme věřitelům

Věřitelelem může být banka, velká firma, drobný živnostník, ale i matka čekající na výživné či kamarád, který druhému půjčil peníze a ten je nevrátil. Pokud jste v této roli, pomůžeme vám na cestě v insolvenčím řízení.